piątek, 8 maja 2015

Zawieszam bloga!

Nawet nie wiecie jak trudno było mi napisać te dwa słowa...
Wcale Was nie opuszczam, tylko po prostu nie mogę pogodzić bloga z egzaminami. Nie rozstajemy się na długo (według mnie). Po pierwszym czerwca powinnam już mieć spokój i czas na pisanie. Wtedy wezmę się ostro do roboty. Ale, ale... Wy pewnie jesteście zdezorientowanie trochę, no bo jakie egzaminy są o tej porze? Przecież test szóstoklasisty i gimnazjalny był już dawno, a matury się kończą, lub skończyły (nie mam pojęcia). Otóż ja chodzę jeszcze do szkoły muzycznej. Gram na skrzypcach i od tego roku zaczęłam dodatkowy fortepian. Te przyszłe trzy tygodnie to będą prawie codziennie egzaminy, bo mam dwa instrumenty, test ze śpiewania, historia muzyki i teoria muzyki. Strasznie tego dużo, a ja mam czas do przygotowania się tylko w weekendy i późnymi wieczorami w tygodniu.
Przepraszam Was bardzo za to, że będziecie musieli tyle czekać. Po pierwszym czerwca (Wtedy mam egzamin ze skrzypiec.Po prostu cudownie! W Dzień Dziecka!) na pewno (w końcu) ukaże się ta nieszczęsna Miniaturka 3, która swoją drogą zajęła drugie miejsce w konkursie Katalogu Granger, w edycji z... marca? Nie pamiętam już... W każdym razie ukaże się wtedy ta miniaturka i jeszcze Libster Blog Award. Teraz nie będę miała czasu, żeby to wszystko napisać.
Na koniec chciałabym zachęcić do zaglądania do zakładki "Kącik muzyczny".
Więc do zobaczenia prawdopodobnie KILKA DNI PO PIERWSZYM CZERWCA!!!
Mam nadzieję, że wybaczycie  i to, ale ja po prostu nie mogę inaczej.

Pozdrawiam
E.L.

5 komentarzy:

 1. :(
  Szkoda, że zawieszasz bloga. Naprawdę. Uwilbiam twoje opowiadanie, a na bloga wchodzę codziennie. Rozumiem, że musisz przygotować się do egzaminów i z niecierpliwością czekam na twój powrót. Mam tylko małe pytanie: znikasz z blogspota całkowicie, czy tylko przestajesz publikować?


  -
  Rozdział 3 u mnie: praeditos-z-hogwartu.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Tylko przestaję publikować. Będę tu zaglądać, by zobaczyć co słychać czy są jakieś komentarze oczekujące na moderację itd, itp...

  OdpowiedzUsuń
 3. Przykro mi, że zawieszasz bloga :C
  Z niecierpliwością czekam, aż odwiesisz bloga.
  Pozdrawiam,
  Zuza
  P.S.u mnie nie długo 6 rozdział.

  OdpowiedzUsuń
 4. Rozumiem Cię, sama chodzę do szkoły muzycznej i wiem jaki jest nawał egzaminów
  Nic innego nie pozostaje jak czekać na czerwiec :D
  Życzę powodzenia i pozdrawiam
  L.A.
  PS. U mnie już nowy rozdział

  OdpowiedzUsuń
 5. W pełni Cię rozumiem. Sama mam wiele obowiązków na głowie i wiem, co to znaczy nie mieć czasu na pisanie, chodź bardo by się chciało. Nie martw się, ja na pewno będę czekać na kolejne notki, mimo że ostatnio nie komentowałam to na bieżąco śledziłam rozdziały i jestem ciekawa, co będzie dalej. Więc wiedz, że gdy wrócisz ja na pewno będę ! ;)
  Życzę Ci zdanych egzaminów na jak najwyższe oceny!
  Pozdrawiam!
  Charlotte

  -------------------------
  Jeśli masz ochotę zapraszam do siebie na rozdział:
  http://dramione-wymiana.blogspot.com/2015/05/rozdzia-16.html

  OdpowiedzUsuń